загрузка...
ЗНО 2015 Шкільні твори Нелітературні твори Каталог авторів Скорочені твори Конспекти уроків Підручники
5-11 клас
Біографії
Нові скорочені твори
Cкорочені твори
Статті
Твори 12 класів
Шкільні твори
Новітні твори
Нелітературні твори
Підручники on-line
План уроку
Теорія літератури
Народна творчість
Казки та легенди
Давня література
Український етнос
Аудіокнига
Велика Перерва
Контакти
Зарубіжна література
Інші предмети
Сочинения на русскомзагрузка...


Яндекс.Метрика Яндекс цитирования

Найкращі учнівські твори

7 клас

ТВОРИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

Якою я уявляю школу майбутнього

I варіант

Я дуже люблю свою школу, але все ж таки вважаю, що її не завадило б удосконалити. Мені подобається, як наші учителі викладають уроки, та я вніс би в навчальний процес, а також в організацію роботи школярів деякі зміни.

Було б дуже добре, якби в майбутньому у кожного учня в школі був свій комп'ютер, на якому він міг би виконувати завдання вчителя, а вчитель за своїм комп"ютером перевіряв би роботу учнів. Це дозволяло би всім краще оволодіти комп'ютерною наукою, що дуже важливо в наш час, а в майбутньому буде ще важливішим. Крім того, в цьому випадку кожний учень міг би працювати індивідуально і виконувати стільки вправ на урок, скільки дозволяють його здібності та старанність. На мій погляд, такий підхід є більш продуктивним.

Мені хотілося б, щоб у нашій школі були різні спортивні секції, у яких учні могли б займатися замість уроків фізичного виховання. І було б добре, якби ці заняття були щодня. Можливо, тоді школярі були справді фізично загартовані. Ще я мрію проте, щоб в нашій школі був басейн, в якому всі могли б поплавати після уроків.

В школі майбутнього, сподіваюсь, не буде проблем з обладнанням фізичного і хімічного кабінетів і нестачі реактивів, що дозволить проводити цікаві досліди.

Я вірю, що в майбутньому школа стане місцем, де школярі будуть не тільки вчитися, а зможуть і відпочити, краще розвинути свої здібності, підготуватися майбутнього життя.загрузка...

Яndex
 
загрузка...
Google